Potrebujete pomoc?
Máte nejakú otázku alebo problém? Neváhajte nám napísať. Odozva od nás Vám príde na zadaný e-mail, preto dbajte na správne vyplnenie.
Zadajte Vaše meno: Zadajte Vašu e-mailovú adresu:

Zľava 10% pri každom nákupe

Nový rok je plný odhodlania a predsavzatí. Schudnem. Začnem cvičiť. Tieto predsavzatia sa objavujú najčastejšie. Rýchlo prídu, rýchlo odídu. Po dvoch týždňoch vás diéta a cvičenie prestane baviť. Schudnúť chcete, ale diéta je komplikovaná a s cvičením vám nemá kto pomôcť. Predstavujeme vám 28 dňový redukčný systém prepojený s cvičením, s ktorým ste k vysnívanej postave každý deň bližšie.

centimeter na meranie obvodu pása a stehien

Slovo diéta pochádza z gréčtiny a v preklade znamená strava. V našom ponímaní ide o riadený príjem pokrmov a tekutín za účelom dosiahnutia špecifického cieľa. Môže to byť redukčná diéta, diéta na udržanie alebo zmenu zdravotného stavu alebo diéta ako dlhodobý stravovací systém, ktorý je väčšinou spojený s vyznávaním nejakého filozofického smeru. Figu Active BODY MISSION predstavuje 28 dňový stravovací systém, ktorého cieľom je zníženie hmotnosti. Redukcia telesnej hmotnosti je základným prostriedkom liečby nadváhy a obezity.

 

Prečo chcete schudnúť? Viete to?

 

Dôležité je, že vete, čo chcete. Máte v pláne schudnúť. Chcete sa dostať pod 70 kilogramov. Máte v pláne bez problémov sa zapnúť do svojich obľúbených nohavíc, do ktorých ste sa už asi 3 roky nezapli. Chcete sa dobre cítiť vo vlastnom tele a to niečo stojí. Vystúpiť z kolotoča pracovných a rodinných povinností je náročné, ale kvalita vášho života sa zmení len vtedy, keď si nájdete čas aj na seba.

 

Ako viem, ktorá redukčná diéta stojí za to?

 

Keď do internetového vyhľadávače zadáte slovné spojenie redukčná diéta, vyhodí vám asi 20 000 výsledkov. Všetky diéty sú overené a prinesú vám očakávané výsledky. Viete, čo musí redukčná diéta spĺňať, aby bola naozaj účinná?

- podporuje spaľovanie tukov. Pri správne nastavenej redukčnej diéte je kalorický príjem nižší, ako spotreba kalórií

- nespôsobuje tráviace (ani iné) ťažkosti

- je jednoduchá na zapamätanie a pri jej príprave v kuchyni nestrávite pol dňa

- s tzv. vlčím hladom sa nekamaráti. Vlčí hlad vyvolávajú najmä jedlá plné sacharidov (cestoviny, sladkosti, sladené nápoje). Cukor v krvi po nich rýchlo vystúpi, potom rýchlo klesne a vy by ste od hladu pojedli aj klince.

- má dostatočný prísun bielkovín. Bielkoviny pomáhajú s udržaním aktívnej svalovej hmoty a energetického výdaja v pokoji tak, aby zabránila nárastu hmotnosti (jojo efektu) po skončení diéty.

- má vyvážené zloženie z hľadiska jednotlivých živín (tuky 20 – 30 %, cukry 40 – 55 %, bielkoviny 20 – 30 %)

 

body mission plná verzia

 

Výhody BODY MISSION od LR Health & Beauty

 

Prvotriedne výživové doplnky BODY MISSION prispôsobíte svojim potrebám a vytvoríte si 28 dňový program na chudnutie tak, aby vám pestrá a chutná strava nechýbala. Všetko čo potrebujete sa nachádza v jednom boxe. Kvalitné výrobky inšpirované prírodou v kombinácii s najnovšími poznatkami vedy a výskumu pre maximálny účinok. Vyberte si polievku, koktail a tyčinku s príchuťou presne podľa vašej chuti.

LR diéta má tri fázy. Prvú fázu absolvujete skôr, ako sa do samotnej diéty pustíte. Je to odkyslenie organizmu. Ako na tom váš organizmus je vám pomôžu zistiť lakmusové papieriky na meranie pH. pH odmeriate zo stredného prúdu ranného moču. Keď sa ranný moč dostane k číslam 6,8 – 7,4, moč je neutrálny a môže začať druhá, redukčná fáza, diéty. pH moču kontrolujte aspoň raz za 14 dní. Odkyslený organizmus zlepšuje odbúravanie tukov a účinnosť diéty. Tretia fáza je udržiavacia.

 

Prečítajte si: Kolostrum. Biologické zlato na podporu imunitného systému

 

Počítanie kalórií vás k vysnívanej váhe neprivedie. Zmeňte svoje stravovacie návyky tak, aby vaša strava obsahovala potrebné množstvo minerálov a stopových prvkov, ale menej kalórií. Dve z troch hlavných jedál nahraďte výrobkami z ponuky Figu Active. Na večeru si pripravte klasickú (nie kalorickú) stravu. Tablety Pro Balance vám pomôžu s odkyslením organizmu a dodá potrebné množstvo minerálov a Power Proteín prispeje k udržaniu a tvorbe svalovej hmoty. Nezabúdajte na pitný režim. Každodenný prísun tekutín vám pomôže zabezpečiť Bylinný odtučňovací čaj. Pripravte si ho aspoň 3 – 4 krát denne.

 

tenisky modro čierne na nohách

 

Spolu s BODY MISSION získate aj osobného trénera v podobe exkluzívneho online prístupu. K osobnému diétnemu manažérovi, kde na vás čakajú týždenné plány, chutné recepty, fitness videá a sledovanie váhy a ostatných pokrokov. Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí sa vďaka BODY MISSION k postave svojich snov úspešne dopracovali.

Organizmus sme odkyslili, stravu upravili, je načase začať sa hýbať. BODY MISSION osobný tréner vás prevedie svetom jednoduchých, ale účinných cvikov, bude vás podporovať a motivovať k prekračovaniu vlastných limitov. Jednoduché cviky, ktoré sme pre vás pripravil zvládne každý. Sú zostavené tak, aby ste s nimi precvičili všetky svalové skupiny. Frekvenciu a náročnosť cvikov môžete zvýšiť podľa toho, ako budete vládať a ako sa budete cítiť. Vrcholový športovec z vás zajtra nebude, ale začali ste a to je hlavné.

 

Váš jedálniček s BODY MISSION môže vyzerať aj takto:

 

RAŇAJKY (jedna z možností) 
kremova cokolada koktail paradajková polievka nugátová tyčinka
KOKTAIL POLIEVKA TYČINKA

 

DESIATA: ovocie, zelenina

 

OBED (jedna z možností)
vanilkový koktail zeleninová polievka karamelova tycinka
KOKTAIL POLIEVKA TYČINKA

 

OLOVRANT: ovocie, zelenina

medzi dvomi hlavnými jedlami vláknina Fiber Boost na podporu trávenia

 

VEČERA: kombinácia jedál podľa princípu delenej stravy

 

NOC: proteínový nápoj Protein Power pre potrebný prísun bielkovín

 

Obsah bielkovín v jednotlivých LR produktoch 

 

KOKTAILY: 40 %

POLIEVKY: 28 - 30 %

TYČINKY: 24 - 28 %

PROTEÍNOVÝ NÁPOJ: 80 % 

 

Dostať sa k vysnívanej postave nie je jednoduché. Roky ste sa zanedbávali, za týždeň sa do formy nedostanete, ale s našim 28 dňovým redukčným plánom vám to pôjde ľahšie. Základom je znížiť energetický príjem a zvýšiť energetický výdaj. Tak poďme na to! 

 

Bude vás zaujímať: Obezita nie je len o kilogramoch navyše

 

obrázky: pixabay.com