Potrebujete pomoc?
Máte nejakú otázku alebo problém? Neváhajte nám napísať. Odozva od nás Vám príde na zadaný e-mail, preto dbajte na správne vyplnenie.
Zadajte Vaše meno: Zadajte Vašu e-mailovú adresu:

Zľava 10% pri každom nákupe

O nás

19.08.2021

Vitajte v e-shope russalka.sk a vyberte si kvalitnú prírodnú kozmetiku a EKO produkty do domácnosti, s ktorými budete krajší Vy, Vaša domácnosť a postupne celý svet.

 

Pri názve e-shopu som sa inšpirovala ženskou vodnou bytosťou zo slovanskej mytológie, rusalkou. Dva „ss“ sa do názvu dostali preto, že sa nachádzajú v mojom priezvisku. Som sa s russalkou takto nenápadne prepojila. Nič iné za tým, prosím, nehľadajte.

 

Rusalky sa zjavujú ako krásne a štíhle devy s dlhými rozpustenými vlasmi. Stretávame sa s nimi najmä v rozprávkach. Ich život je spojený predovšetkým s vodou. Ich krásne telo je zahalené zelenými lupeňmi alebo sú odeté v dlhých bielych šatách bez pása. Ich domovom je voda, ale stretnúť ju môžete aj v lesoch a na poliach. Za jasných nocí vychádzajú na hladinu, sedia na mlynskom kolese, vijú vence, ktorými si zdobia hlavy, alebo skáču do vody. Ich kráľovnou je Dana. Pocestných zvádzajú krásnym spevom. Toho, kto im podľahne, stiahnu do hlbín, alebo ušteklia na smrť.

 

Nikdy by som nepovedala, že sa budem kozmetike venovať. Knihy ma vždy lákali viac. Nesledujem najnovšie kozmetické trendy a nerobí mi problém vyjsť medzi ľudí bez vrstvy make-upu na tvári. 

 

Citlivá pleť mi robila spoločnosť od malička. O ekzémoch, ktoré ma trápili by vám viac vedela povedať moja mama. Ja si to našťastie nepamätám. Puberta mi dala zabrať. Ambulanciu kožnej lekárky som navštevovala v pravidelných 2 týždňových intervaloch. Čistenie pleti som absolvovala rovnako často. Akné nebudem bližšie rozoberať. Nebol to pekný pohľad. Pri jeho liečbe som používala len to, čo mi doktorka predpísala. 

 

Make-up sa v užšom výbere kozmetiky, ktorú som mohla používať neobjavil. Pokožka potrebovala dýchať. Prvýkrát som ho na tvári mala na stužkovej. Spolužiačka, s ktorou som 3 roky zdieľala rovnakú lavicu ma nespoznala. Dnes sa na tom smejem a som vďačná pani doktorke za to, že sa o mňa tak starala. Po akné mi na tvári neostala žiadna výrazná jazva a som rada, že sa za žiadny make-up nemusím skrývať. Spoločnosť mi robí len pri významných spoločenských udalostiach. 

 

Dnes si dobre premyslím, komu zverím starostlivosť o svoju pleť. Nie som roky verná jednej značke. Skúšam. Uprednostňujem značky slovenských a českých výrobcov. Páči sa mi ich prírodná filozofia a ich produkty sú kvalitné a cenovo prístupné. Ľutujem len to, že sa na vlastnej koži nedá vyskúšať všetko. Budem rada, keď sa o skúsenostiach s jednotlivými výrobkami z našej ponuky podelíte. Informácií nikdy nie je dosť a nikdy neviete, komu môže vaša skúsenosť pomôcť. 

 

Z charakteristiky rozprávkovej rusalky som vybrala len tie najlepšie informácie. Urobila som to zámerne. Naša RUSSALKA vám tiež prináša to najlepšie. Kvalitnú pleťovú kozmetiku, výživové doplnky a EKO produkty do domácnosti od slovenských a svetových výrobcov.

 

Ponuku e-shopu neustále rozširujeme. V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte e-mailom na adrese obchod@russalka.sk